24/7 eTV BreakingNewsShow : Click in volumine button (infra left of screen video)
News fractionis Travel News Populus Obstinatus author Theme Parks voluptuaria similesve Travel Destination Update Status News Travel Sed Trending USA News

Haec US nationalibus parcis sunt maxime otiosorum

Haec US nationalibus parcis sunt maxime otiosorum
Haec US nationalibus parcis sunt maxime otiosorum
Written by Thomas Johnson

In Indiana Dunes inter maximas hortos nationales in regione visitavit, cum 2.3 miliones 2020 visitatores, tamen videtur quod non quot homines ab parco lacu ante tulerint, cum tantum 51% hominum id praestantissimum aestimant.

Procer Friendly, & PDF Email
  • US nationalis parci sicut Yosemite et Grand Canyon decies centena milia salutantium annuatim attrahunt.
  • Novum studium recensionum in hortis nationalis US cum pauciores quam 1 decies centena millia visitatores per annum enucleavit ut ones otiosissimae patefaciant.
  • Studium etiam spectavit in hortis publicis maxime vexatis in Civitatibus Foederatis Americae Septentrionalis.

Popularibus nationalibus parcis ut Yosemite et Maximo Canyon milliones salutantium quotannis alliciant, quod difficile facere possunt visitatores ad unum cum natura fieri, cum calles refertae sunt et sunt queues ad opiniones.

Si ergo turbas effugere vis et unum ex optimis occultis patriae gemmis experire, quae nationalis ortus debes caput?

Novum studium exploravit recognitiones US nationalis parcums cum pauciores quam 1 decies centena millia visitatores per annum revelare in patria maxime otiosorum hortos nationales. Studium etiam in paradisis maxime vexatis in America inspexit, cum visitatores numeros supra 1 decies centena millia adhuc recensionum pauperum. 

Top X otiosorum nationalibus parcis in USA  

RankNational ParkTotal visitatores (2020)% of "optimae" reviews
1Glacier Bay, Alaska5,74892.9%
2Kenai Fjords, Alaska115,88289.9%
3Glacier, Montana5,74888.8%
4Craterem Vero, Oregon670,50087.1%
5Redwood, California265,17786.2%
6Badlands, Dakota Meridionalis916,93286.1%
7Sequoia, California796,08683.6%
8Tortugam aridam, Florida48,54382.9%
8Haleakalā, Hawaii319,14782.9%
10White Sands, New Mexico415,38382.3%

Cum in Alaska ita sitam esse, mirum non est videre Glacier Bay hospites anno 5,748 tantum viginti 2020 accepisse. Sed qui spectaculi hunc parcum inviserunt luculenter amant suas fjords et molibus et montibus niveis , cum 92.9% aestimationes horti de Tripadvisore illud tam praeclarum describentis!

Alterum parcum Alaskan secundo loco sumit, cum Kenai Fjords recipiens medium 89.9% "egregiae" recensionum, sed solum super 100,000 visitatores per annum. Kenai Fjords est domus Hardingi Icefield, una ex maximis campis glaciei in regione, quae fons est saltem 38 molibus ac multiplicibus fjords.

Procer Friendly, & PDF Email

About the author

Thomas Johnson

Harry Johnson was the assignment editor for eTurboNews annis fere XX. Habitat in Honolulu, Hawaii, et oritur ex Europa. Scribendo gaudet et obtegit evangelium.

Leave a comment