Airlines Airport Aviation Fractio Internationalis News News fractionis Travel Business Travel Imperium News Health News News Populus iamque venerat author voluptuaria similesve Transportation Status News Travel Sed Trending USA News

Officialis responsio ad COVID-XIX Delta nocet aer peregrinatione recuperatio

Officialis responsio ad COVID-XIX Delta nocet aer peregrinatione recuperatio
Officialis responsio ad COVID-XIX Delta nocet aer peregrinatione recuperatio
Written by Thomas Johnson

Augusti proventus reflectunt ictum curarum super Delta variantium in peregrinatione domestica, etiam sicut internationalis iter continuavit in cochleae gradu ad plenam recuperationem quae contingere non potest donec imperia libertas peregrinandi restituat.

Procer Friendly, & PDF Email
  • Totalis postulatio aeris peregrinatione mense Augusto 2021 descendit 56.0% ad Augustum MMXIX. 
  • Hoc totum eiectum mercatus domesticus, qui descendit 32.2% ad Augustum 2019, maior depravatio ab Iulio 2021 .
  • Internationalis vector postulatio in Augusto fuit 68.8% infra August 2019, quae emendatio ad 73.1% declinationem mense Iulio referenda fuit. 

quod Internationalis Aer Transport Consociationis (IATA) nuntiatum est receptam peregrinationem in aere retardatam Augusto mense Iulio comparatam esse, ut actiones gubernii in responsione ad sollicitudines super COVID-19 Delta variantes penitus in peregrinationem domesticam secare postularent. 

Willie Walsh, IATADirector Generalis

Quia comparationes inter 2021 et 2020 eventus menstruas ab extraordinario impulsu COVID-19 detorquentur, nisi aliter notentur omnes comparationes ad Iulium MMXIX, quae exemplar exigentiae normali secutae sunt.

  • Totalis postulatio aeris peregrinationem mense Augusto 2021 (mensus in vectigalibus chiliometrorum aut RPKs vectoris) descendit 56.0% ad Augustum 2019. Haec tarditas ab Iulio notata est, cum postulatio 53.0% infra Iulium 2019 gradus erat.  
  • Hoc totum eiectum mercatus domesticus, qui descendit 32.2% ad Augustum 2019, maior depravatio ab Iulio 2021 fuit, cum negotiatio ante biennium versus 16.1% descendit. Pessimus impetus in Sinis fuit, cum India et Russia sola magna mercatus erant ut ostenderent emendationem mensis Iulii comparari ad mensem Iulium 2021 . 
  • Internationalis vector postulatio in Augusto fuit 68.8% infra August 2019, quae emendatio ad 73.1% declinationem mense Iulio referenda fuit. Omnes regiones emendationem demonstraverunt, quae rates vaccinationis augere tribuebatur et restrictiones internationales in regionibus quibusdam peregrinationis lenioribus tribuebatur.

"Augusti eventus referunt impulsum curarum super Delta variantium in peregrinatione domestica, etiam sicut internationalis iter continuavit in cochleae gradu ad plenam recuperationem quae contingere non potest donec imperia libertas peregrinandi restituat. In hac re, recentis US denuntiatio ad restrictiones peregrinationis a primo Novembris in viantibus plene vaccinated valde bonum nuntium tollet et certitudinem ad mercatum clavis afferet. Sed provocationes maneant, September libri libri indicant corruptionem in recuperatione internationali. Malum illud nuntium petere in quarta quarta parte tardius tradito, "dixit" Willie Walsh, IATAS Director Generalis. 

Augusti 2021 (% chg nobis eodem mense in MMXIX)participes mundo1RPKPETOPLF (-pt%)2PLF (planum)3
summa Market 100.0%56.0-%46.2-%15.6-%70.0%
Africa1.9%58.0-%50.4-%11.5-%64.0%
Asia pacificus38.6%78.3-%66.5-%29.6-%54.5%
Europa23.7%48.7-%38.7-%14.4-%74.6%
Americae5.7%42.0-%37.7-%5.8-%77.4%
Medius oriens7.4%68.0-%53.1-%26.0-%56.0%
Europe22.7%30.3-%22.7-%8.6-%78.6%
Procer Friendly, & PDF Email

About the author

Thomas Johnson

Harry Johnson was the assignment editor for eTurboNews annis fere XX. Habitat in Honolulu, Hawaii, et oritur ex Europa. Scribendo gaudet et obtegit evangelium.

Leave a comment

Comment 1