24/7 eTV BreakingNewsShow : Click in volumine button (infra left of screen video)
Fractio Internationalis News News fractionis Travel Business Travel cultura Education Entertainment News Populus author voluptuaria similesve Status News Travel Sed Trending

Top X freelancer loca in mundo

Top 10 freelancer destinations in the world.
Top 10 freelancer destinations in the world.
Written by Thomas Johnson

Ut digital innovatio transformat viam quae laboramus, officium typicum horae fiunt res praeteritae.

Procer Friendly, & PDF Email
  • Iaponia terra pessima est pro gratis lancibus, cum Freelancer Score iustorum 3.99/10. Hoc maxime debetur pauperi operae secundum quaesita gratuiti operis, humilitatis iurium iurium operarum, et pauperum effectus in Global Gender Gap Index.
  • Singapore patria est cum velocissimo interrete cursu in 256.03 Mbps. 
  • In Belgio summa interest in liberatoribus cum 1,305 quaesitis per 100,000 hominum factis.

Ut digital innovation commutat viam quae laboramus, et officium proprium horae fiunt res praeteritae, periti oeconomici identificaverunt optimas in mundo nationes esse liberatores.

Ad studium peragendum, Nationes datae sunt ex centum viginti uniuscuiusque factoris, incluso celeritatis broadband, sumptus vivendi, robur iurium opificum, index felicitatis et spatium operandi promptitudo.

10 Optimas regiones esse liberas;

Rankpatriae nomineBroadband Speeds July 2021 (Mbps)Broadband Pretium per mense MMXX (USD)Exquirit Freelance Opus per 100,000Iura lege lege 2019Global Gender Gap Index 2020Sumptus vivi per personam, per mensem (USD)Co-operantes spatia per 100,000Felicitas Index 2017-2019Freelancer Score
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Nova Zelandia164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Hispania187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Australia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Denmark208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Canada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Helvetia214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Lithuania132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Suecia163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Hibernia116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore summo loco sumit ut optimus locus ad operandum sicut a freelancer in 2021, cum score de 7.35. Singapore beneficia e broadband quod tam parabilis ($33.43 per mensem) et super ieiunium (256.03 Mbps). Patria fortiter trans tabulam exercet, licet vilissimum locum non habeat ad vivendum et adhuc locus est meliorationis secundum suam foelicitatem Index score.

Procer Friendly, & PDF Email

About the author

Thomas Johnson

Harry Johnson was the assignment editor for eTurboNews annis fere XX. Habitat in Honolulu, Hawaii, et oritur ex Europa. Scribendo gaudet et obtegit evangelium.

Leave a comment

Comment 1

  • Adiunge me cum tuo articulo scribendo suggestum. Articulus perfectus sum scriptor cum triennio experientiae cum grammatica top-incisura sine plagiarismo.